Stage 4 All Times. Cley
         
Pos Club Name Time Team time
1 NNBa Chris Merrylees 1:05:37 5:21:16
2 CACa Jonathan Escalante Phillips 1:06:06 5:31:03
3 ELYa Gary Wilberforce 1:07:19 5:06:34
4 NRRa Richard Steer 1:10:30 5:33:12
5 CONa Richard Donovan 1:12:07 5:15:07
6 RIVa Kurt Sanders 1:14:58 7:11:44
7 RYSa Ben Jones 1:15:32 5:26:41
8 HAC Martin Rowe 1:16:15 6:03:51
9 SEP Tom White 1:17:04 5:35:18
10 NRRb Kevin Lemmon 1:17:56 5:59:29
11 COJ Mark Haynes 1:18:11 5:43:49
12 FRA Neil Dinwiddie 1:18:41 6:33:02
13 BIG Rob Morgan 1:18:44 6:46:30
14 FET Dave Almond 1:19:46 6:31:53
15 RAF Ian Tuckwell 1:21:26 6:39:09
16 HAR Andre Besant 1:21:28 5:48:01
17 CONb David Hart 1:22:44 5:56:18
18 NGZ Rowena Leary 1:23:16 5:44:23
19 MAR Simon Render 1:23:48 5:54:48
20 PAD Nick Brown 1:24:52 5:50:34
21 CACb Steve Bland 1:25:45 6:47:49
22 RYSb Ian Todd 1:26:05 6:39:29
23 FENa Paul Wiegand 1:26:18 5:54:43
24 GCR Colin Ewin 1:28:05 7:04:21
25 THE Paul Taverner 1:28:38 6:37:41
26 HAV Mary Ann Moseley 1:29:06 6:48:26
27 SAM Nicholas Smith 1:29:19 6:22:39
28 TRA Richard Woodward 1:30:11 7:07:15
29 WYM Steph Johnson 1:30:20 7:08:29
30 YAR Gary Stanley 1:32:02 6:35:44
31 UKN Steve Gunn 1:32:33 6:55:54
32 DER Brian Titchiner 1:32:40 6:04:06
33 ELYb Louise Cadogen 1:32:54 7:02:28
34 THO Jon Gipson 1:32:59 6:15:05
35 WNA Jason Moore 1:33:07 6:37:11
36 CONc Louise Gilvey 1:33:41 6:21:24
37 STM Carol Fowles 1:35:15 6:40:21
38 PIN Joe Dixon 1:36:16 6:47:57
39 MET Donna Warren 1:36:26 7:08:54
40 FRR Linda Woodard 1:37:20 6:42:55
41 NRRc Sally Cushing 1:37:33 6:35:44
42 FENb Jay Gilbert 1:37:44 6:41:01
43 STR Ramona Thevenet 1:38:18 7:06:46
44 RAM Edek Rej 1:38:41 6:35:02
45 NNBb Charlotte Neale 1:38:52 6:22:07
46 STO Peter Wenzel 1:41:24 7:20:07
47 REP Richard Bulman 1:43:02 6:18:33
48 BED Tony Jones 1:44:04 6:59:12
49 GRE Karen Neil 1:44:14 6:47:14
50 MKN Jim Miller 1:46:20 7:04:58
51 HED George Tsverik 1:46:59 6:59:43
52 RIVb Samantha Bathgate 1:47:45 7:24:24
53 BIR Christy-Ann Newman 1:49:37 7:46:56
54 BUN Steven Neaves 2:09:43 6:37:02