Stage 1 All Times. Hunstanton
         
Pos Club Name Time Team time
1 NGZ Mark Grubb 1:47:43 1:47:43
2 CONa Neil Davison 1:49:01 1:49:01
3 ELYa John Manlow 1:49:27 1:49:27
4 HAC Lee Brooks 1:52:05 1:52:05
5 COJ Ben Letzer 1:55:50 1:55:50
6 DER Antony Orekobge 1:56:54 1:56:54
7 NNBb Colin Stark 1:57:11 1:57:11
8 PAD Gareth Robb 1:59:40 1:59:40
9 FENa Tim Chapman 2:00:05 2:00:05
10 WNA Ben Collison 2:00:18 2:00:18
11 HAR Graeme Knott 2:02:13 2:02:13
12 CONb Goy Roper 2:02:44 2:02:44
13 CACa Istvan Jacso 2:02:58 2:02:58
14 NRRb Paul Sullivan 2:03:44 2:03:44
15 RYSa Simon Able 2:03:45 2:03:45
16 GCR Chris Baynes 2:05:44 2:05:44
17 MET Gary Warren 2:06:04 2:06:04
18 RAF Andy Merrett 2:06:59 2:06:59
19 NNBa Emma Patel 2:07:50 2:07:50
20 FRA Darren Shepherd 2:07:53 2:07:53
21 SEP Claire Hoblyn 2:09:50 2:09:50
22 NRRa Paul Higham 2:09:52 2:09:52
23 MAR Peter West 2:10:17 2:10:17
24 HED Laurie Hurman 2:10:28 2:10:28
25 FRR Mark Ford 2:11:38 2:11:38
26 UKN Matt Dunn 2:12:59 2:12:59
27 PIN Joe Legge 2:13:25 2:13:25
28 NRRc Sharon Bardwell 2:13:36 2:13:36
29 SAM Steve Parker 2:14:04 2:14:04
30 BUN Robbie James 2:15:51 2:15:51
31 CONc Sarah Adcock 2:16:18 2:16:18
32 RAM Gavin Stokes 2:16:55 2:16:55
33 HAV Mark White 2:17:15 2:17:15
34 BIR Stephen Wright 2:18:22 2:18:22
35 FET Katie Samuelson 2:18:22 2:18:22
36 REP Leigh Nobles 2:18:40 2:18:40
37 MKN Martin Mcpheat 2:18:53 2:18:53
38 THE Cliff Lear 2:19:42 2:19:42
39 RYSb Jeremy Navrady 2:20:02 2:20:02
40 GRE Matt Holmes 2:20:29 2:20:29
41 THO Geoffrey Howes 2:20:53 2:20:53
42 YAR John Bone 2:21:45 2:21:45
43 FENb Stuart Follen 2:23:55 2:23:55
44 BED Bob Wells 2:24:33 2:24:33
45 BIG Fiona Wynde 2:25:20 2:25:20
46 STO Graham Statter 2:31:29 2:31:29
47 WYM Jo Jesney 2:32:31 2:32:31
48 STM Jo Stephenson 2:33:27 2:33:27
49 STR Hannah Storm 2:34:43 2:34:43
50 RIVb Alison Cooper 2:40:34 2:40:34
51 TRA Mike Hill 2:47:26 2:47:26
52 ELYb Samantha Collins-Shirley 2:48:08 2:48:08
53 CACb Paula Kessler 2:48:28 2:48:28
54 RIVa Lee Radley 3:07:37 3:07:37